Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

VS Landloop Kampioenskappe uitslae:

0/8 Reynaldo Uys 2de Keagan Wessels 6de Wihan Edeling 9de Christiaan Beukman 17de Hayden Gooch 19de Anton Piek 29ste Jurgen Nortje 33ste Evano Oosthuizen 37ste Fred Euvrard 38ste Matthew Kingwill 44ste 0/9 James Brice 24ste Pieter van Viegen 46ste Dennis du Plessis 53ste 0/10 Otto Krause 33ste Christopher Cilliers 44ste 0/11 Canaan Brice 23ste Thinus Niewoudt 26ste Liam v Wyk 46ste 0/12 Jean-Jaques

Tjokkies toernooi:

Tjokkies toernooi GRAAD 1 A wen al 5 hul games   GRAAD 1 B wen 3 draw 1 en verloor 1 Graad 2   A span wen 3 en verloor 2   B span wen al 4 hul wedstryde Graad 3-0/9 A span wen 4 en 1 gelyk B span wen 4 en 1 gelyk Graad 5 0/11 Grey A wen 4 en speel 1 gelykop Grey 2 wen 3 speel 1 gelykop 🔻0/12A wen 4 gelykop 1 🔻0/12B wen 5 🔻0/13 Grey 1 wen 2; gelykop 1 ; verloor 1 🔻0/13 Grey 2 wen

Grey&Roots soccer festival took place today:

Grey&Roots soccer festival took place today: The shoes were donated to those players who don't have shoes....     View our Facebook page for more images