Atletiek uitslae:


Atletiek uitslae:

Saterdag, 21 Oktober 2017, het Hoërskool Jim Fouche ‘n byeenkoms aangebied by die
Mangaung Atletiekstadion. Die uitslae is as volg:
 Schoeman Lombaard S0/14 was derde in die 800m.
 SJ Marais S0/14 was derde in die 100m Hekkies en die 300m Hekkies.
 Dehan Barnes S0/14 was eerste in die verspring. Hy was ook derde in die spiesgooi.
 Tat Botha S0/14 was eerste in die Gewigstoot en hy het ook ‘n nuwe rekord opgestel
met ‘n mooi afstand van 14.82m.
 Tat Botha S0/14 was eerste in die Diskusgooi en het weer ‘n rekord opgestel met ‘n
afstand van 48.19m.
 Aron Alvarez Aranda S0/14 was tweede in die Gewigstoot asook tweede in die
Diskusgooi.
 Jean-Louis Theron S0/14 was derde in die Gewigstoot en vierde in die Diskusgooi.
 Lean Uys S0/15 was negende in die 800m en tweede in die 1500m.

Sharing Tools

Landloop Liga Uitslae:

Landloop Liga Uitslae: Boys 11-- 3km 4 Janneman Jordaan 12.06 5 Otto Krause 12.07 17 Christopher Cilliers 14.00 20 Ethan Wessels 14.33 22 Louis Bothma 14.49 29 Faas Grobler 16.53 Boys 12 --3km 9 Canaan Brice 12.36 10 Rinus Britz 12.44 21 Connor Reinders 14.00 Boys 13-- 4km 5 Jean-Jacques Holtzhausen 14.47

Landloop Liga Uitslae:

Landloop Liga Uitslae Boys 9-- 2km 1 Reynaldo Uys 7 45 2 Manny Maduna 8 05 3 Albert Erasmus 8 31 4 Hayden Gooch 8 33 7 Christiaan Beukman 8 51 8 Keagan Wessels 8 56 19 Luan le Grange 9 59   Boys 10-- 2km 3 James Brice 8 06 8 Pieter van Viegen 8 20 18 Christiaan du Plessis 9 01 27 Izak v Zyl 9 16 32 Dennis du Plessis 9 25 33 Nathan Cairns 9 25 35 Christiaan Kruger 9 36 46 Pieter Swart 10 37 49

Landloop liga uitslae:

Die 4de Landloop liga het op 01 Junie plaasgevind Hier volg die uitslae The 4 th Cross country league took place on the 1 st of June The results are as follow Boys 8 Beginners group 1km 1 Wihan Edeling 4 30 3 Anton Piek 4 47 4 Daniel vd Merwe 4 50 5 Evano Oosthuizen 4 52 6 Matthew Kingwill 4 56 7 Stian v Niekerk 4 58 12 Markus Murphy 5 08 14 Keabetswe Tlhatlogi 5 11 16 Ruben Pelser 5 14 17 Stian Smith